O nás

Jako realitní kancelář působíme na realitním trhu již od roku 2007. Naše veškeré úsilí a zkušenosti vkládáme do rozvíjení a zdokonalování služeb a tím se nám daří pokrývat aktuální požadavky a nároky realitního trhu.

  • ​Hlavní strategií je individuální přístup ke klientovi a svěřené nemovitosti – snažíme se vytvořit co nejvhodnější podmínky pro realizaci prodeje či pronájmu a uspokojení potřeb klienta.
  • Klademe důraz na bezpečný prodej a pronájem.
  • Cenu nemovitostí určujeme na základě již zrealizovaných prodejů v dané lokalitě a určitém časovém období. Po prohlídce a zjištění údajů o Vaší nemovitosti Vám vypracujeme přesný odhad ceny - každá nemovitost se prodá pouze za cenu odvislou od skutečné hodnoty na trhu.
  • Vaši nemovitost inzerujeme na nejvyhledávanějších realitních serverech a v realitních časopisech. Dále můžeme zařídit i reklamní označení nemovitosti. Navíc spolupracujeme s realitními kancelářemi a jejich poptávajícími klienty.
  • Během probíhající spolupráce jsme Vám neustále k dispozici.

Svých klientů si vážíme a naší prioritou je jejich spokojenost.

V případě, že se rozhodnete nás oslovit, Vám své profesionální služby nabídne realitní makléř – jednatel společnosti, Ing. Radomír Stárek, MBA.

 
Optifina plus, s.r.o. - ZNALECKÁ REALITNÍ, Nádražní 414, Benešov 256 01

Exported from REALKO