Seznam aktualit | aktualita

Odměna za tipy nemovitostí k prodeji až 40.000,-Kč

15.9.2019 20:01

Externí pozice – TIPAŘ

Tento typ spolupráce je určen pro všechny ty, kteří by rádi získali nadstandardní odměnu ve výši 10-15% z realizované výše čisté provize, což může být až 40.000,-Kč. Činnost spočívá v identifikaci zájemců o prodej nemovitosti (sousedů, kamarádů, kolegů z práce apod.) a doporučení naší společnosti jako správného partnera, který se o prodej kompletně a seriózně postará. Nárok na odměnu vzniká ve chvíli, kdy je podepsána výhradní zprostředkovatelská smlouva a následně dojde k prodeji nemovitosti. Odměna je pak neprodleně vyplacena na základě vystavené faktury, nebo pokladního daňového dokladu. Obchodní vztah je upraven Smlouvou o vzájemné obchodní spolupráci.

 

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro doporučení?

Jsou to byty, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, nebytové prostory v Praze a ve Středočeském kraji. Je-li nemovitost umístěna v atraktivní lokalitě, tak vzdálenost nehraje roli. 

 

Kdo může získat odměnu za doporučení?

Každý občan, který dovršil 15 let věku, a svoji prokazatelnou aktivitou (doporučením) byl nápomocen (prokazatelně zajistil) k získání nemovitosti do nabídky naší společnosti a daný obchod byl realizován včetně kompletního finančního vypořádání. Tato forma spolupráce je vhodná i pro matky na mateřské dovolené, studenty či seniory.

 

Kdy obdržím odměnu?

Bezprostředně po podpisu kupních smluv. 

 

Jak se s námi spojit?

 

Stačí napsat meil na adresu optifina@seznam.cz nebo nám zavolat nebo napsat sms.  Následně se s Vámi zpětně spojíme a doladíme další nezbytné úkony.

 

Optifina plus, s.r.o. - ZNALECKÁ REALITNÍ, Nádražní 414, Benešov 256 01

Exported from REALKO