Napsali o nás  

Čoudivák - 31.7.2019

Kupoval jsem domeček přes pana Kuthana a můžu jen doporučit. Spolehlivost, profesionální přístup. A to jsem vyzkoušel spoustu jiných společností. Pokud chcete bezproblémovou koupi či prodej, vřele doporučuji

 Jarka Jarošová - 8.01.2019

Spolupráce s p. Kuthanem byla od začátku do konce výborná. Pan Kuthan je velice ochotný a spolehlivý. Vždy,když jsem potřebovala poradit nebo něco vyřešit, byl pokaždé na telefonu, a nikdy se nestalo, že by byl nepříjemný. Rozhodně doporučuji spolupráci s takovým lidským přístupem jako má pan Kuthan !!!!

Lucie Hrabcová - 10.06.2018

Koupila jsem rodinný dům z realitní společnosti Optifina plus, s.r.o. - znalecká realitní.
Jsem velice spokojená, s p. Kuthanem  skvělá spolupráce. Profesionální jednání, vše zařídil, co bylo potřeba a hlavně spolehlivost.  Rozhodně mohu doporučit 
 

Kristýna Čermáková  a Dominik Nikodím  - 30.05.2018

Spolupráce s panem Kuthanem byla velmi dobrá. Přes pana Kuthana jsme kupovali na začátku roku 2018 dům. Už při prohlídce domu musíme kladně hodnotit přístup, kdy nám nebylo nic vnucováno a nikdo na nás netlačil, že se musíme hned rozhodnout, že mají x jiných zájemců atd. V průběhu prodeje nebyl vůbec problém se na cokoliv zeptat, cokoliv si ujasnit a doplnit. Při prodeji domu nás zastupovala hypoteční poradkyně, která sama pana Kuthana chválila, že všechny její úkoly splnil na jedničku a dodržel termíny. Prodej domu proběhl hladce, všechny předem dané termíny byly dodrženy, s ničím nebyl problém, o všem jsme byli průběžně informováni a komunikace byla výborná. Určitě doporučujeme 😊

Jiří Ziegler - 12.05.2018

Se služby pana Jindřicha Kuthana jsem byl spokojen, od začátku fér jednání, vstřícnost, ochota domluvit se na různých věcech. Informoval mě po celou dobu o celém procesu řízení, jak se věci mají, takže jsem o začátku věděl, v jaké fázi koupě bytu je, což bylo pro mě důležitý.

Kateřina Novotná -  24.září 2017

Nemohu nic vytknout,  co bylo domluveno s panem Kuthanem,  tak také proběhlo, mohu s čistým svědomím doporučit. 

 Jaroslav Kahoun -  8.května 2017

Naprosta spokojenost se vsemi sluzbami,  ochotou a pristupem teto RK,  pripadny dalsi prodej me nemovitosti budu znovu chtit pres tuto kancelar. Jejich nabidka pri exkluzivnim zastoupeni je super,  usetrila mi dost financi. 

anna aisha - 6. srpna 2015

"Jsem ráda, že jsem narazila na seriozní jednání realitní kanceláře, takže určitě doporučuji. Po předchozí nedobré zkušenosti s jinou RK jsem byla potěšená, že prodej může jít i v pohodě a bez starostí k mojí spokojenosti. Líbil se mi osobní individuální přístup. Anna P."

Taťána Zlesáková - 15. července 2015

"Příjemné jednání, vše v klidu a s panem Kuthanem spokojenost."

PVC1 - 22. dubna 2015

Pres pana Kuthana jsem jiz prodala dve nemovitosti, rodinny dum v Benesove a pozdeji chatku u Kolina. Vse probehlo naprosto v poradku,bez obav a stresu. Osobne mohu jen doporucit.

Optifina plus, s.r.o. - ZNALECKÁ REALITNÍ, Nádražní 414, Benešov 256 01

Exported from REALKO