Seznam aktualit | aktualita

ODMĚNA ZA DOPORUČENÍ KLIENTA !!!

12.2.2018 00:00

Dovolujeme si vás oslovit s nabídkou: doporučíte-li nám klienta, který přes naší realitní kancelář úspěšně zrealizuje  prodej nemovitosti, získáte od nás odměnu ve výši 10% z provize RK (po odečtení nákladů se zprostředkováním spojených). V případě opakovaného doporučení (dlouhodobé spolupráce) a v některých specifických případech lze provizi samozřejmě navýšit. Doporučeních si velmi vážíme a jsou pro nás velice důležitá.

 

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro doporučení?

Jsou to byty, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, nebytové prostory v Praze a ve Středočeském kraji. Je-li nemovitost umístěna v atraktivní lokalitě, tak vzdálenost nehraje roli. 

 

Kdo může získat odměnu za doporučení?

Každý občan, který dovršil 15 let věku, a svoji prokazatelnou aktivitou (doporučením) byl nápomocen (prokazatelně zajistil) k získání nemovitosti do nabídky MKS PLUS s.r.o. a daný obchod byl realizován včetně kompletního finančního vypořádání. Tato forma spolupráce je vhodná i pro matky na mateřské dovolené, studenty či seniory.

 

Kdy obdržím odměnu?

Bezprostředně po podpisu kupních smluv. 

 

Jak se s námi spojit?

 

Stačí napsat sms na číslo 603 150 646 či na email kuthan@znaleckarealitni.cz  Uveďte Vaše jméno, GSM kontakt a informace týkající se doporučené osoby či nemovitosti. Následně se s vámi zpětně spojíme a doladíme další nezbytné úkony.

 

 

Předem děkuji

Kuthan Jindřich

Optifina plus, s.r.o. - ZNALECKÁ REALITNÍ, Nádražní 414, Benešov 256 01

Exported from REALKO